• odesign 1

    Biel - elegancja doskonała - Biel to kolor ponadczasowy, nigdy nie wychodzi z mody. Dzięki niej aranżacja nabiera harmonii, staje się szlachetna i pełna świeżości, a zarazem bardzo szykowna. Na tle czystej bieli świeże zielone akcenty stają się bardzo wyraziste. Blasku całej aranżacji nadają szklane świeczniki ułożone nie tylko dookoła aranżacji, ale również ciekawie wkomponowane pomiędzy kwiatami. Klasyczny charakter eustomy w połączeniu z nowocześnie ułożoną trawą to elegancja doskonała.

  • odesign 2

    Urok piwonii - piwonia zachwyca bogactwem barw oraz różnorodnością formy. Tym razem bajkowa piwonia zadebiutowała w nowoczesnej aranżacji. W połączeniu z czystą formą oraz zaskakującym, ale pełnym elegancji motywem trawy stworzyła niepowtarzalną i niezwykle wyrafinowaną dekoracje ślubną. Wyjątkową rolę pełni róż wprowadzający radość, energię, a jednocześnie delikatną subtelność. Całość dopełnia niebanalna dekoracja z papieru nadając całej aranżacji unikalny charakter.

  • odesign 3

    Splendor zieleni - w przypałacowym ogrodzie powstała oryginalna pergola, która stała się wyjątkowym miejscem ceremonii ślubnej. Pierwszoplanową rolę odegrała natura, a osadzenie w niej bieli dodało całej aranżacji lekkości i elegancji.